Інновації в косметичному догляді у 2025 році: ти будеш у шоці

Що нам нового обіцяють б’юті бренди з року в рік? Та по суті нічого. 🤔 Супер “нові” формули на основі тих самих інгредієнтів з мінімальною зміною концентрацій або з додаванням якогось компонента для приємного аромату. І ось уже новоспечена новинка рекламується у всіх соцмережах. Сьогодні я тобі розповім про справді проривні та круті рішення для нас із тобою гарнюнь, які, сподіваюся, ось-ось з’являться на полицях магазинів.

Чому 2025 рік обіцяє бути дуже насиченим на б’юті новинки

1-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Тут ось яка історія. Якщо уважно подивитися на варті уваги new пропозиції з догляду від світових брендів у найближчому минулому, то їхній пік припадає на 2018-2019 рік. Після чого невелике затишшя і просто божевільна кількість патентів від тих самих іменитих корпорацій у 2021-2022 році. Трохи заглибившись у питання, я зрозуміла, що сталося:

  • попит від нас із тобою, споживачів, на якісні, 100% робочі, більш персоналізовані та науково обґрунтовані в плані ефективності засоби для догляду за шкірою, мабуть, сягнув стелі. Дедалі більше людей почали не просто вірити рекламі, а перевіряти інформацію, більш детально вивчати компоненти складу та їхні властивості;
  • розрив між бюджетним і середнім, а також середнім і преміумсегментом доглядових засобів скоротився до критичних значень. Виробники занадто розслабилися і в підсумку це призвело до того, що супер ефективні формули в минулому стали буденністю в сьогоденні. Коли ти бачиш два креми для обличчя з повністю ідентичним складом і консистенцією, але один коштує 40$, а інший – 80$, то виникає запитання : “А чи не багато я переплачую просто за бренд?”

2-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

І, мабуть, 2018-2019 рік став відправною точкою для кардинально нових рішень у косметичній промисловості. З’явилася гостра потреба повернути назад ту саму прірву між дешевою, середньою і преміальною косметикою. Саме усвідомлення цього спонукало невеликі та великі компанії до різких патентів своїх найкращих напрацювань, і пік припав на 2021-2022 рік.

Почалася серйозна боротьба за клієнта. Взяти ту саму американську компанію Estée Lauder, яка займається виробництвом і реалізацією преміальних засобів для догляду за шкірою, декоративної косметики, парфумерії та продукції для догляду за волоссям. Estée Lauder має тісну співпрацю з Microsoft для створення лабораторії інновацій на основі штучного інтелекту. Ця лабораторія спрямована на колосальне прискорення розробки нових косметичних продуктів і підвищення лояльності споживача.

Бренди почали масово інвестувати в передові дослідження, технології. І перші суттєві зміни в індустрії краси майбутнього ми маємо з тобою побачити вже у 2025 році.

Цікаво на тему: Оригінал чи підробка: за якими критеріями перевіряємо парфуми

ТОП 5 інновацій у доглядових засобах

Почнемо з нових формул, а закінчимо – технологіями. Полетіли😉

Відновлення шкіри за допомогою екстрактів водоростей

3-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

“І що тут нового?”. Так, ти маєш рацію, але є нюанс. Наразі косметика з водоростями – це максимально лайтовий догляд, який, безумовно, корисний для шкіри, волосся, проте за своєю ефективністю суттєво поступається деяким компонентам, особливо синтетичним сполукам.

Простий приклад. Саліцилова кислота – це мастхев останніх десятиліть. Загоювальна, пом’якшувальна, така, що зменшує запалення, дія разом із нормалізацією вироблення шкірного сала й очищення сальних залоз робить із неї просто мастодонта у світі б’юті-рутини. Але є й інша сторона, а саме побічні ефекти саліцилової кислоти або тих же AHA-кислот, такі як подразнення і почервоніння шкіри. З цієї причини зараз наголос робиться на м’якші альтернативи саліциловій кислоті й AHA-кислотам, але зі збереженням усіх властивостей згаданих компонентів.

Ami Cosmetic і Durae Corporation

4-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Ці корпорації створили натуральну суміш з використанням ферментованих водоростей і екстракту Codium fragile. Формула підсилює вироблення гіалуронової кислоти й знижує рівень оксиду азоту, забезпечуючи зволожувальні та протизапальні властивості. Якщо говорити про загальний вплив, то він здатний скласти здорову конкуренцію тій же саліциловій кислоті. У чому переваги цієї натуральної суміші:

  1. Ефективна концентрація може варіюватися від 0,001 до 10%. Це надає можливість виробляти засоби для догляду з високим рівнем безпеки застосування, але водночас закрити потреби практично в будь-якому догляді за шкірою з гарантованим чудовим результатом.
  2. Суміш може бути інтегрована в широкий спектр продукції: заспокійливі гелі, лосьйони, креми, пінки для вмивання, есенції, маски та навіть гелі для душу.

Простіше кажучи, корейці замахнулися повністю замінити окремі кислоти на водорості, які збережуть ефективність догляду, але будуть набагато щаднішими для шкірного покриву.

Цікаво на тему: Як зробити шкіру сяйливою: топ порад і засобів для догляду

Daebong Life Science і Daesang Corporation

5-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Корейський догляд знову лідирує в розробці інноваційних рішень з використанням пептидів Chlorella protothecoides. Водорість хлорела – це саме по собі неймовірно круте явище у світі флори. Якщо хочеш дізнатися про неї докладніше, напиши про це в коментарях 😉

Натуральний екстракт від Daebong Life Science і Daesang Corporation з використанням пептидів хлорели освітлює шкіру, блокуючи фермент, який виробляє меланін. Крім цього зменшує зморшки, одночасно стимулюючи вироблення колагену. Нічого не нагадує? Так, ця потужна та натуральна формула є безпечною і багатьма очікуваною альтернативою ретинолу. Відбілювання і боротьба зі старінням виходить на абсолютно новий рівень, тому що пептиди Chlorella protothecoides збираються впроваджувати не тільки в креми, а й пінки, спреї й навіть пудри.

Стимулювання росту волосся і здоров’я шкіри голови за допомогою екстрактів коренів рослин

6-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Так, косметична промисловість активно переходить на рослинні формули й цьому є просте пояснення. Звичні нам із тобою хімічні інгредієнти в догляді за волоссям, безумовно, доволі ефективні, проте вони нерідко несуть у собі ризик подразнення та потенційних довгострокових побічних ефектів.

Своєю чергою екстракти коренів рослин, такі як корінь солодки, женьшень, куркума та інші, є значно безпечнішими та біосумісними альтернативами. Натуральне походження робить їх м’якими для шкіри голови, волосся і, що важливо, повністю відповідає попиту споживачів, який стрімко зростає, на чистіші та стійкіші продукти. Як уже згадувалося, головна проблема натуральних компонентів – це занадто м’які формули. Однак, схоже, є рішення.

Цікаво на тему: Краса незалежно від цифри в паспорті: догляд за волоссям у зрілому віці

Tranlab і PEP Technologies (індійський бренд “Mcaffeine”)

7-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Протимікробні компоненти, які часто використовують у догляді за волоссям для боротьби з лупою і бактеріями акне, доволі агресивні для шкіри голови й часто не забезпечують стійкого ефекту. Згадані компанії зробили ставку на трав’яні порошкові суміші, які будуть м’якою, щадною альтернативою піритіону цинку та сульфіду селену від прищів, лупи, не спричиняючи подразнення або сухості.

У їхній новій формулі використовується суміш мелених трав’яних порошків какао, кави, чаю в поєднанні з іншими активними компонентами й органічними кислотами, серед яких:

  • саліцилова кислота;
  • екстракти кореня імбиру;
  • софороліпіди (ПАР у вигляді непатогенних штамів певних дріжджових грибів, точніше їхніх вторинних метаболітів);
  • фосфоліпіди (складні ліпіди вищих жирних кислот).

На основі цієї формули планується випуск шампунів, сироваток та інших засобів для догляду за шкірою голови. Судячи з того, що величезна кількість людей щодня гуглять “натуральний ефективний догляд за волоссям і шкірою голови”, будемо сподіватися на прорив у цій галузі найближчим часом.

Yegreena і HnB Well

8-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Знову корейські чарівники пішли дуже складним шляхом. Замість того щоб винайти щадну, безпечну заміну синтетичним фарбам для волосся, вони вирішили створити продукт проти сивини😱 Що на нас чекає? Шампуні, сироватки для волосся і засоби для шкіри голови, які зберігатимуть колір локонів і підвищуватимуть рівень меланіну.

Як пояснили представники зазначених корпорацій, з віком перекис водню накопичується у волосяних фолікулах і знижує вироблення меланіну, що призводить до сивини. Значить потрібно працювати в цьому напрямку. Вони представили світові ферментований екстракт, що складається з кореня кави, червоної квасолі та листя рослини, назва якої поки не розкривається. Іноді складні завдання вимагають простих рішень і, можливо, це той самий випадок.

Цікаво на тему: Здоров’я і краса в одному флаконі: найкращі маски для твого волосся

Ферментовані інгредієнти для зменшення гіперпігментації та зняття запалень

9-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Знаєш на що є величезний попит? На багатофункціональний догляд в одному флаконі з ефектом відбілювання, зволоження і проти зморшків. Ретиноїди справляються з цим на ура, тільки от не мені тобі розповідати, з якими небажаними ефектами можна зіткнутися в разі неправильного догляду. А хочеться так, щоб нанесла й краса без будь-яких наслідків. Хм, може нарешті мрія здійсниться.

Daebong Life Science і Universal Corporation Limited

10-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Тямущі хлопці з цих компаній збираються явити світу альтернативу ретинолу та гідрохінону. Вони створили ферментований екстракт з голок хвої для кремів і сироваток проти зморшків з відбілювальним і зволожувальним ефектом.

Він підсилює вироблення гіалуронової кислоти для поліпшення утримання вологи, пригнічує окремі ферменти для освітлення шкіри й зменшення зморшків. Крім того, цей екстракт вміє ось що:

  • чинить протизапальну дію;
  • знижує рівень оксиду азоту;
  • допомагає контролювати вироблення шкірного сала.

У сукупності дуже навіть непоганий варіант для комплексного догляду за шкірою. Обіцяють, що побічних ефектів, як від ретиноїдів, не буде, а результат залишиться незмінним.

Dermalab і Biocostech

11-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Зміцнення епідермального бар’єра та зволоження – це одні з головних ефектів, які нам з тобою потрібні при догляді за шкірою. Компанії Dermalab і Biocostech вирішили нас порадувати м’якшою альтернативою AHA-кислотам. Альфа-гідроксикислоти (AHA) використовуються в косметичних продуктах для стимуляції синтезу колагену та підтримки кератинізації. Головна проблема цього компонента – це нестабільність під впливом світла й тепла, що призводить до потенційного подразнення шкіри.

Щоб розв’язати цю проблему, згадані компанії створили суміш із каламуса, лепехи та полину. За їхніми запевненнями ця формула забезпечить м’якший і стабільніший варіант для засобів для догляду за шкірою, таких як лосьйони та сироватки. Судячи з патенту, суміш гарантує зміцнення шкірного бар’єра та регенерацію клітин шкіри з дуже високою ефективністю. І головне, ризик зіткнутися з подразненням зведений до мінімуму. Ну, чекаємо, як то кажуть.

Цікаво на тему: Коли варто чекати результатів після введення активів?

Віртуальна примірка макіяжу

12-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Тільки уяви, ти заходиш на eva.ua, обираєш помаду й можеш у режимі реального часу одразу ж побачити, який вигляд вона матиме на твоїх губах. Ні, це не звичайне фото твого обличчя і нанесення на губи кольору помади. Усе куди цікавіше.

Уже зараз індійський стартап GlamAR активно працює над створенням платформи для віртуальної примірки макіяжу в інтернет-магазинах. Вона дасть можливість “приміряти” різні б’юті-продукти (помаду, підводку для очей, тіні, рум’яна тощо) в реальному часі та в режимі відео формату. Наприклад, вибрала туш, запустила “примірку” й вуаля – вона вже на віях. Крути головою, кліпай, наближаючи та віддаляючи зображення – розглядай, який вигляд вона має на віях у всіх ракурсах. Я не знаю як ти, а я прям дуже хочу, щоб такі технології скоріше з’явилися в моїх улюблених онлайн шопах.

Природно такі платформи можна використовувати для чого завгодно. Навіть елементарно купити сонцезахисні окуляри онлайн із приміркою, ніби ти в магазині – це ж диво якесь.

Але давай відверто, Лінія магазинів EVA не відстає від трендів і за допомогою передової технології AR реалізувала свій власний функціонал під назвою “VISUAL by EVA”. В офлайн магазинах ти можеш створити віртуальний макіяж і підібрати відповідну косметику для класних образів. Відтінки помад, тіней, олівців та іншої декоративки мають реальний колір, тому ти точно не помилишся з вибором.

Покращення проникнення та засвоєння косметичних інгредієнтів

13-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Як ми з тобою наносимо улюблений кремчик? Правильно, втираємо, стукаємо по шкірі, промовляємо магічні слова 💫 і все заради чого? Щоб усі інгредієнти гарненько вбралися і проникли якомога глибше. Але все ж на глибоке проникнення компонентів розраховувати не доводиться. У салонах краси для глибшого та якіснішого проникнення доглядових засобів тобі, звісно, запропонують варіанти, але хотілося б мати можливість поліпшити якість б’юті-рутини в домашніх умовах.

“Так є ж мезоролери і їх можна використовувати для кращого проникнення компонентів!” Можливо, це краще, ніж нічого, тільки ось, схоже, незабаром ми з тобою отримаємо в розпорядження дійсно робочий і високоефективний гаджет для цих цілей.

Після деяких випробувань і проб на клієнтах, компанія JNL Co. LTD. все ж таки подала патент на портативний косметичний пристрій, який використовує електростимуляцію, вібрації та світлові хвилі для відкриття пор і створення мікроканалів у шкірі. Звичайно ж, такий ефект істотно покращує поглинання всіляких косметичних формул і при цьому дає змогу уникнути агресивного впливу на шкірний покрив, як у випадку з іншими процедурами:

  • використання голчастих пристроїв;
  • ультразвукові методи тощо.

14-Інновації-в-косметичному-догляді-у-2025-році

Ніякого пошкодження шкіри з абсолютно безпечним підвищенням проникнення компонентів у шари шкірного покриву, не виходячи з дому. Я знайшла цей дермаролер від JNL, який випускається під брендом Amaros. Начебто, у 2025 він має вийти на ширший ринок і я сподіваюся, що ціна знизиться. А ще через рік-два стануть доступні альтернативи, оскільки 1000+$ за оригінал якось не дуже тішить.

Щоб хотіла спробувати першим? Обов’язково поділися в коментарях і не забудь жмакнути вподобайку, якщо стаття була для тебе цікавою.

1 Корисна стаття-1200х200_01_ukr

Читай також:

15 Листопада / 2024 Догляд за обличчям

Коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані статті
03 (538)