Перманентний макіяж на вилицях: тату-рум’яна всерйоз і надовго

Татуаж брів, перманент губ і міжвійок – знайомі процедури, які практично кожна з нас робила хоча б раз у житті. А що щодо татуажу вилиць? У моєму оточенні людей з таким досвідом немає, хоча процедура робиться вже досить давно. Це новий рівень перманентного мистецтва, в якому варто розібратися.

1-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Цікаво на тему: Icy makeup: як зробити трендовий зимовий макіяж

Що таке і як проходить татуаж щічок?

2-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Тільки уяви: ніколи більше не потрібно робити контуринг! У будь-якій ситуації ти маєш ідеальний вигляд, і це головна перевага, яка зробила тату-рум’яна доволі популярними серед красунь по всьому світу. Як будь-яке втручання і порушення цілісності шкірного покриву, татуаж вилиць вимагає скрупульозності та уваги до дрібниць.

Спочатку вся справа в майстрі. Татуювання рум’яна, як би це не звучало, можна довірити тільки грамотному фахівцеві. Від цього залежить успіх усього заходу. Річ у тім, що техніка дуже складна, вимагає максимального професіоналізму і знання нюансів роботи з тонкою шкірою на щоках.

Створення ефекту рум’ян виконується технікою акварельного нанесення. Майстер підбирає відтінок під тип шкіри, визначає форму і місце для їх нанесення. Рум’яна повинні вигідно підкреслити красу, виділити переваги обличчя і приховати недоліки. 

Знаєш, безумовно ця тема викликає інтерес. Шляхетна блідість – це, звісно, добре, але все ж таки хочеться виглядати не хворою, невиспаною і втомленою, а свіженькою, незалежно ні від чого.

Як виконується процедура?

3-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Коли ти визначишся з майстром і домовишся про час зустрічі, тобі потрібно буде провести невелику підготовчу роботу. Щоб робота, як і подальший реабілітаційний період, пройшли швидко, без проблем, а кінцевий результат тішив тебе впродовж тривалого часу, рекомендується за 48 годин до процедури не вживати алкоголь і каву, а також препарати, які можуть розріджувати кров.

Сеанс триває близько трьох годин. Спочатку майстер намалює маркером ескіз. «На березі», як то кажуть, ви маєте вирішити, як і де краще наносити пігмент, щоб це було естетично, природно. Тільки після затвердження остаточного варіанту, можна ставати до роботи.

Залежно від того, які цілі ти ставиш перед собою, фахівець підбирає відтінок: моделювання овалу обличчя виконується темними пігментами, а свіжість створюється більш теплими тонами. Місце нанесення теж підбирається з урахуванням овалу обличчя і особливостей зовнішності. Грамотний майстер бачить всі нюанси, і точно знає, як необхідно нанести рум’янець, щоб він мав максимально природний вигляд.

4-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Робота виконується тільки на гладкому обличчі без висипань і запалень. Тому, якщо напередодні ти побачила на щоці зрадника, то доведеться спочатку вигнати його геть, а вже потім збиратися на татуаж рум’янами.

Акварельна техніка нанесення – це мистецтво. Нанесення пігменту більше схоже на створення шедевра. Рухи майстра плавні, легкі, лише злегка торкаються шкіри. Щоб результат вийшов wow, під час процедури фахівець змінюватиме відтінки, щоб робити перехід від світліших до більш насичених тонів.

Якщо ти хоч раз була на перманенті, то знаєш, що відразу після процедури відтінок буде досить яскравим. Не лякайся і не панікуй! Як лялька намальована ти виглядати вічно не будеш. Це тимчасово, поки пошкоджена шкіра не загоїться. Приблизно через два тижні ти зможеш оцінити реальний результат.

Цікаво на тему: Все в одному: 10 класних палеток для макіяжу обличчя 

Переваги татуажу на вилицях

5-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Навіщо малювати вилиці? У подібної процедури є кілька переваг, які можна справедливо вважати резонними:

  • поліпшення зовнішнього вигляду, завжди рум’яне обличчя, незалежно від того, що відбувається навколо;
  • корекція овалу обличчя, візуальна зміна пропорцій;
  • можливість приховати вікові зміни шкіри;
  • довготривалий, стійкий результат (від одного до трьох років, залежно від якості пігменту та індивідуальних особливостей шкірного покриву).

Позбавляючись косметичних засобів, ти допомагаєш шкірі видихнути, а порам більше не боротися із забрудненнями. Погодься, що контуринг суттєво псує якість шкіри. Необхідно постійно користуватися скрабами й пілінгами, щоб допомагати їй дихати та бути здоровою. Татуаж обличчя не закупорює пори, пігментний матеріал не викликає алергічних реакцій.

Можливі неприємності

6-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Будь-яка косметологічна процедура інвазивного або неінвазивного характеру, повинна проходити відповідно до певних протоколів, правил і вимог. Татуаж вилиць не виняток, тому важливо не економити, не ставитися до сеансу безвідповідально і недбало. Від майстерності фахівця залежить результат і твій зовнішній вигляд.

Помилка може обернутися досить неприємними наслідками, на виправлення яких може піти дуже багато часу, нервів, сил. Недосвідчений майстер і неправильно виконана робота можуть призвести до таких проблем:

  • зміна овалу обличчя, візуальні спотворення і перекоси;
  • неправильно підібраний тон може створити відчуття неприродності;
  • порушення техніки призведуть до того, що оточуючим будуть помітні пігменти;
  • на щоках, замість легкого рум’янцю, будуть занадто яскраві, з чіткими межами кружечки… або інші геометричні фігури 🤭.

Найбільш нешкідливим негативним наслідком стане занадто швидке виведення організмом пігменту. У цьому випадку, ти просто втрачаєш час і гроші, але при цьому виглядаєш нормально і не вражаєш людей на вулицях.

Цікаво на тему: Beauty-тренд із соцмереж: «буквена» техніка нанесення рум’ян

Протипоказання до татуажу

7-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Про те, наскільки професійний майстер, тобі зможе розповісти ваша перша зустріч. Крім того, що розмова буде йти про те, чого ти хочеш і як ти це бачиш, будуть ще й питання про стан твого здоров’я, оскільки татуаж вилиць протипоказаний у кількох випадках:

  • онкологія та запальні процеси в організмі;
  • проблеми зі згортанням крові;
  • шкірні захворювання (купероз, розацеа);
  • вагітність і період годування грудьми.

Майстер повинен точно знати, що під час процедури й після неї жодних проблем зі здоров’ям і самопочуттям тебе, як клієнтки, не виникне.

Реабілітаційний період

8-Перманентний-макіяж-на-вилицях

Правильне відновлення дуже важливе для кінцевого результату. Щоб період загоєння пройшов легко, рекомендується дотримуватися кількох правил. Спочатку необхідно забезпечити правильний догляд, який складається з обробки пошкодженої ділянки спеціальним регенерувальним кремом тричі на день. Холодний компрес допоможе знизити набряк, трохи прибрати почервоніння. Вкрай рідко, але можуть виникати больові відчуття. У таких випадках допускається прийом знеболювальних препаратів.

До повноцінного загоєння шкіри (близько двох тижнів), діють кілька обмежень, яких необхідно обов’язково дотримуватися. Зокрема:

  • ніяких лазень, саун, соляріїв, басейнів;
  • спортивні зали теж під забороною;
  • краще, якщо ти будеш умиватися кип’яченою водою;
  • не можна витирати рушником, а краще промокнути обличчя паперовим рушником;
  • маски, скраби й пілінги теж заборонені, що очевидно;
  • декоративну косметику теж краще не наносити.

9-Перманентний-макіяж-на-вилицях

На щічках, після процедури, утворюється кірка. Її не можна розмочувати й зривати. Кірка повинна відвалитися природним шляхом. Протягом реабілітаційного періоду вилиці можуть лущитися. Крем, який допоможе швидше і простіше пройти період загоєння, тобі підкаже майстер.

Перманентний макіяж – тренд останніх кількох років. За бажання ти можеш зробити зі своїм обличчям все, що заманеться. Натуральний рум’янець без макіяжу і витрати часу на його створення можна отримати за допомогою пігменту і досвідченого майстра. Ідея непогана, але вимагає щільного роздуму.

1 Корисна стаття-1200х200_01_ukr

17 Січня / 2025 Краса

Коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Анна

    Перманент то дуже зручно, але я не рішуча.

1280x400_ukr (6)