Вибір ідеального засобу для догляду за шкірою обличчя – це завдання із зірочкою. Як же легко заплутатися у всіх цих гарних баночках🧴, властивостях доглядової косметики, та й взагалі треба брати відразу кілька засобів, щоб і зволожували, і живили, і на додачу допомагали боротися з висипаннями. Правильний вибір засобів для догляду за шкірою повинен перш за все ґрунтуватися на складі, адже грамотно підібрані компоненти можуть впливати на багато факторів. В результаті ви повертаєтеся додому з одним кремом, а не з декількома (але це не точно 😉).
Сьогодні поговоримо про ніацинамід. Він такий же популярний, як і ретиноїди, гліколева кислота, колаген і не тільки. Але тільки мало хто звертає на нього увагу, а дарма. EVA Blog розповість усе, що необхідно знати про ніацинамід та його користь.
Ніацинамід – це форма вітаміну В3. Він міститься у багатьох продуктах у вигляді ніацину, наприклад, у м’ясі, бобових, горіхах, насінні й не тільки. Це важлива поживна речовина для нашого організму, але особливо цінними є її властивості для шкіри. Ніацинамід є одним з активних компонентів багатьох засобів для догляду за шкірою. Його часто можна зустріти у складі кремів, сироваток, масок для обличчя і не лише. Це зовсім не дивно, адже ніацинамід підтримує пружність шкіри, зволожує її, захищає від негативного впливу навколишнього середовища, а також допомагає боротися із висипаннями. цю речовину активно використовують у косметології, а також у повсякденному домашньому догляді. У чому її секрет? Розповідаємо далі.
Цікаво по темі: Тільки нікому: лайфхаки домашнього догляду за собою
Вже трохи встигли обмовитися про корисні властивості цієї поживної речовини. Але щоб скласти повне уявлення про неї, розглянемо десять найважливіших властивостей, завдяки яким ніацинамід так високо цінується.
Зізнавайтеся, не очікували, що один компонент може мати стільки корисних властивостей? Напевно, вже почали шукати ніацинамід у косметиці, що красується у вас вдома на поличці? Знайома ситуація, адже я теж одразу перевірила склади домашніх засобів для догляду за обличчям. До речі, напишіть у коментарях чи знайшли ви у складі своєї косметики для обличчя ніацинамід?
Якщо ваша мета – покращити стан шкіри, тоді потрібний виключно комплексний підхід. Ніацинамід можна використовувати місцево (наносячи на шкіру у вигляді кремів, сироваток тощо), а також приймати біодобавки з цією речовиною. Зверніть увагу, що харчові добавки містять ніацин – це ще один тип вітаміну В3. Організм людини здатний самостійно виробляти ніацинамід із добавок із ніацином.
Цікаво по темі: Краса зсередини: БАДи для підтримки жіночої краси
Також не забуваємо про те, що можна доповнити свій раціон продуктами, багатими на вітамін В3. Це теж піде лише на користь вашій шкірі.
Доповнити свій щоденний догляд за шкірою допоможе добірка косметики з ніацинамідом у складі. Ну що, нумо знайомитись?
До речі, у популярній корейській косметиці часто можна зустріти ніацинамід у складі. А все через те, що кореянки прагнуть якнайдовше зберегти свою молодість та красу. Чому ж і нам не взяти це на замітку?
А ви користуєтесь косметикою з ніацинамідом? Чи задоволені результатом? Розкажіть у коментарях, можливо, ваш відгук буде для когось дуже корисним.
Читайте також:
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні