Все про хімічні SPF-фільтри нового покоління

Вибір санскріну – та ще задачка. Хочеться, щоб він не залишав після себе на обличчі жирну і липку плівку, не робив шкіру білою і був чудовою базою під макіяж. Це too much, скажеш ти. Сучасні сонцезахисні засоби володіють усіма перерахованими вище властивостями, а також додатково можуть містити доглядові компоненти, які піклуватимуться про красу твоєї шкіри. Але коли справа доходить до вибору того самого ідеального крему, з’являється дилема: взяти санскрін на хімічних або фізичних фільтрах? І тут багатьох відштовхує слово «хімічні». Чи варто побоюватися цього виду SPF-фільтрів? Зараз усе розповімо в деталях.

Що потрібно знати про хімічні SPF-фільтри нового покоління

1-Що-потрібно-знати-про-хімічні-SPF-фільтри-нового-покоління

Розібратися у всіх тонкощах сучасних хімічних СПФ-фільтрів, а також у перевагах цих засобів EVA Blog допоможе фахівчиня із тестування шкіри Гордей Ольга. Разом ми відповімо на найпопулярніші запитання, що стосуються цих санскрінів, а також поділимося класною добіркою засобів, серед яких ти неодмінно знайдеш той самий ідеальний SPF.

Гордей-експерт

Головне про хімічні фільтри нового покоління

2-Головне-про-хімічні-фільтри-нового-покоління

Хімічні фільтри нового покоління є фотостабільними, мають активну дію до восьми годин. Принцип їхньої роботи полягає в поглинанні двох видів ультрафіолетових променів UVA/UVB і запобіганні проникненню їх у шкіру. Сучасні санскріни з хімічними фільтрами мають легку текстуру, не викликають подразнення, не скочуються, а також класно комбінуються з декоративною косметикою. Наносити макіяж слід через 15 хвилин після використання SPF.

Шукай EVA Blog в Instagram

Чим відрізняються фільтри нового покоління від своїх аналогів?

3-Чим-відрізняються-фільтри-нового-покоління-від-своїх-аналогів

Хімічні фільтри нового покоління відрізняються від своїх аналогів стійкістю та ефективністю, мають невагому текстуру, добре поглинаються, не відбілюють і не жирнять шкіру. Саме за ці характеристики їх так люблять.

Цікаво на тему: Що таке цераміди та навіщо вони потрібні в косметиці

Чи шкодять хімічні фільтри і яким типам шкіри вони підходять?

Жодне наукове дослідження не підтверджує, що хімічні фільтри шкодять шкірі в тому дозуванні, в якому вони містяться в санскріні. У складі такого сонцезахисту тільки якісні та перевірені компоненти, тому тобі переживати точно не варто. Використовувати протисонцеві засоби потрібно згідно з інструкцією і жодних проблем не виникне.

4-Чи-шкодять-хімічні-фільтри-і-яким-типам-шкіри-вони-підходять

Що стосується типів шкіри, хімічні фільтри підходять абсолютно всім, але під час їхнього вибору потрібно враховувати особливості саме вашої шкіри.

Цікаво на тему: Не санскріном єдиним: як вибрати крем для обличчя на літо

Як багато SPF засобу наносити на шкіру і чи потрібно оновлювати?

Щоб розрахувати правильну кількість хімічного SPF-фільтра, можна скористатися правилом двох пальців: наносимо засіб по довжині двох пальчиків – цієї кількості буде достатньо, щоб захистити обличчя, шию та вушка.

5-Як-багато-SPF-засобу-наносити-на-шкіру-і-чи-потрібно-оновлювати

В умовах перебування в місті санскріни на хімічних фільтрах нового покоління не потребують оновлення. Під час відпочинку на активному сонці, наприклад, на морі, в горах, оновлювати засоби бажано кожні 2-3 години.

Цікаво на тему: 7 ідей, як цікаво провести вихідні в місті

Топ-5 СПФ на хімічних фільтрах

Якщо ти в пошуку хорошого санскріну на сучасних хімічних фільтрах, тоді ця добірка засобів буде для тебе корисною. Сподіваємося, що ти зможеш знайти для себе відповідний SPF.

Biotrade Acne Out SPF 30

01 Biotrade Acne Out SPF 30 (1112)

Якщо у тебе проблемна шкіра і ти шукаєш відновлювальний засіб, який боротиметься з постакне і додатково захищатиме від УФ-променів, у такому разі тобі точно підійде крем Biotrade Acne Out SPF 30. Він прекрасно прибирає почервоніння, вирівнює тон шкіри, зволожує, стимулює процеси регенерації, запобігає появі нових висипань. Завдяки наявності 2 фізичних і 3 хімічних сонцезахисних фільтрів засіб надійно захищає від негативного впливу УФ-променів.

Medi-Peel Glutathione Hyal Aqua Sun Serum SPF 50+ PA++++

02 Medi-Peel Glutathione Hyal Aqua Sun Serum SPF 50+ PA++++ (1092)

Цей крем ідеально поєднує в собі дбайливий догляд за шкірою і захист від сонця. Засіб зволожує, живить, пом’якшує, запобігає розвитку окислювального стресу, а також допомагає боротися з пігментацією і вирівнює тон обличчя. На додаток до всього крем Medi-Peel Glutathione Hyal Aqua Sun Serum SPF 50+ PA++++ робить епідерміс пружним і еластичним, зміцнює захисний бар’єр і надає сяйливості. Вердикт один – треба брати!

Цікаво на тему: Кофеїн у косметиці: властивості та вплив на шкіру + добірка засобів

Circadia Glyco-Guard з антиоксидантами

03 Circadia Glyco-Guard (848)

Серед професійних санскрінів, рекомендуємо тобі звернути увагу на крем Circadia Glyco-Guard. Він забезпечує потужний антиоксидантний захист, протидіє глікуванню, виводить токсини з клітин, а також стимулює процеси омолодження шкіри. Крем добре зволожує, відновлює, знімає запалення, створює надійний бар’єр від УФ-випромінювання.

Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun, SPF 50+ PA++++

04 Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun, SPF 50+ PA++++ (365)

Без частки скромності можна сказати, що крем Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun, SPF 50+ PA++++ є улюбленцем багатьох з нас. І це зовсім не дивно, адже він забезпечує шкірі максимальний рівень зволоження, надійно утримуючи вологу всередині, усуває почервоніння і запалення, збільшує вироблення колагену, перешкоджає окислювальному стресу, а також захищає від руйнівної дії сонячних променів. Крем має невагому текстуру, швидко вбирається, не залишаючи відчуття липкості та жирних слідів.

About Sun Ultra Protection SPF 70

05 About Sun Ultra Protection SPF 70 (622)

Коли шкірі потрібен максимально надійний і перевірений захист від сонця, за справу береться крем About Sun Ultra Protection. Він ефективно працює проти широкого спектра UV-променів, додатково заспокоює, живить, зволожує і запобігає трансепідермальній втраті вологи. Засіб можна наносити не тільки на обличчя, а й на тіло. Завдяки легкій консистенції ти зовсім не помітиш його на поверхні епідермісу.

А якщо у тебе є татуаж і татуювання, то цей крем – стовідсотково твій мастхев.

Сподіваємося, нам вдалося відповісти на всі твої запитання щодо хімічних SPF-фільтрів і розвіяти міфи, які витали навколо них. Не забудь поставити вподобайку цій статті, а також поділитися в коментарях, який санскрін використовуєш ти: на фізичних чи хімічних фільтрах?

Читайте також:

13 Травня / 2024 Догляд за обличчям

Коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Марина

    Прекрасна стаття,багато корисного дізналась,дякую

  2. Лана

    Доступно в статті все пояснено. Чітко, грамотно та сучасно! Тепер я розумію який саме засіб мені потрібен.Щиро вдячна Вам🤝♥️

  3. Валерія

    Дуже корисна інформація і гарні рекомендації!

Рекомендовані статті