Якихось 100 років тому жінки з усіх сил намагалися вберегти білизну шкіри, ховаючись від сонця під літнім капелюшком, парасолькою і навіть рукавичками. Так було доти, доки Коко Шанель, катаючись на яхті, випадково засмагла. З того моменту й почалася мода на засмагу, і вона незабаром стала символом розкішного та безтурботного життя.
Тепер-то ми знаємо, що сонячні промені, викликаючи опіки, можуть нашкодити шкірі, привести до передчасного старіння та серйозних захворювань. Тому зараз усі прагнуть здорового, безпечного відпочинку й використовують сонцезахисні засоби. Давайте освіжимо наші знання про види сонцезахисту та найкращі продукти, які є на EVA.UA.
За інтенсивністю дії всі сонцезахисні засоби можна розділити на такі групи:
Як бачите, між косметикою з SPF 30 і SPF 50 мінімальна різниця, тому вибирати можна і першу, і другу. Водночас навіть найсильніші санблоки не захищають від 100% променів, тому з ними теж можна отримати засмагу, але тільки рівну й безпечну.
Якщо креми та емульсії «від засмаги» мають SPF 30, 40 або 50, то косметика «для засмаги» зазвичай з SPF до 15. Цього недостатньо для повного захисту від ультрафіолету, але при цьому вона не допускає опіків і допомагає шкірі отримати гарний бронзовий відтінок.
Таку косметику з низьким фактором захисту можна використовувати тільки для дуже смаглявої або підготовленої шкіри. Тобто в перші три або чотири дні відпустки використовувати сонцезахист з високим SPF (30–50), потім — нижчим.
Їм приділяють незаслужено мало уваги, і абсолютно даремно, адже вони допомагають зберегти зволоженість, покращують регенерацію, перешкоджають лущенню та подовжують стійкість засмаги. Тому після сонячної ванни, навіть якщо ви користувалися лосьйоном з санскріном, наносьте на тіло засоби після засмаги. Крім доглядових властивостей, деякі з них також дарують комфортну прохолоду та мають приємний запах.
Якщо ви не встигли підготуватися й усе-таки отримали сонячний опік, користуйтеся порадами EVA Blog про те, як заспокоїти шкіру, що обгоріла. А в майбутньому намагайтеся уникати таких ситуацій.
Блакитна вода й золотистий пісок — відмінний фон для крутих фото на пляжі. Головне — не забувати захищати обличчя й усе тіло від сонця за 20 хвилин до виходу на вулицю, а потім оновлювати крем кожні 2 години перебування на пляжі та після кожного купання.
Блокують або відбивають максимум ультрафіолетових променів, захищають епідерміс від почервоніння та опіків:
Частково захищають від ультрафіолету, підсилюють засмагу та мають хороші доглядові властивості:
Сезон відпусток тільки почався, тож вирушаючи на пляж, подбайте про безпечне перебування на сонці. Нехай поради EVA Blog допоможуть вам правильно обрати й використовувати сонцезахисну косметику, а ваш відпочинок буде яскравим і незабутнім!
Цікаво по темі: «Як зробити легкий літній макіяж»
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні