Міцне та красиве волосся — це справжня розкіш у наші часі. Стреси, погана екологія та неправильне харчування негативно вливають на його стан. Якщо ти вже зневірилась у тому, що зміцнення волосся взагалі можливе, то не поспішай робити висновки. Це легко здійснити навіть в домашніх умовах без салонних процедур. Головне, знайти правильний догляд, який підходить саме тобі. Докладніше про це поговоримо далі у статті.
Випадіння волосся є природним процесом, коли воно відбувається в рамках норми. Але якщо ти помітила, що воно стало інтенсивнішим, тоді цьому обов’язково потрібно приділити увагу.
Волосся може сильно випадати з декількох причин:
Підсумуємо. Зміцнити волосся допоможе якісне харчування, вітаміни (краще попередньо порадитись зі своїм лікарем), нормальний сон та правильний догляд. Але зупинимося на догляді та засобах, які допоможуть зупинити випадіння.
Почнемо з основної процедури, а саме з миття. Зазвичай нормальне волосся не потребує щоденного очищення, тому голову потрібно мити в міру забруднення. Якщо шкіра схильна до жирності, то можна мити щодня або 1 раз на 2 дні. Нормальному типу достатньо 1 раз на 3 дні, щоб голова була чистою та доглянутою. Власницям сухого волосся радять мити не частіше ніж 1 раз на 4 дні.
Важливо підібрати правильний шампунь, який підходить за типом волосся. При цьому враховуй наступне: тип шкіри голови, стан самого волосся та свою зачіску (догляд за довгим та коротким волоссям відрізняється).
Цікаво по темі: Найкращі шампуні для різних типів волосся за версією EVA Blog
Не забувай про кондиціонер та бальзам. Це важливий етап, яким часто нехтують, а дарма. Ці засоби допомогають відновити пасма після очищення, яке розкриває лусочки на кутикулі. Вони закривають їх та роблять волосся гладеньким та м’яким. Лайфхак для жорсткого та кучерявого волосся: існує така техніка миття як ковошинг, коли замість шампуню використовується бальзам-кондиціонер, що очищає та робить слухнянішим.
Цікаво по темі: Найкращі кондиціонери та бальзами для волосся
Другий етап — це сушіння. Краще сушити волосся природним шляхом, не користуючись феном. Також на випадіння сильно впливають стайлери, тому від них теж краще відмовитись. Рекомендуємо зробити наступне: злегка промокнути вологе волосся рушником, руками надати пасмам бажаної форми, дочекатися висихання та обережно розчесатись. Так ти збережеш волосся від пошкоджень, сухості, ламкості та випадіння.
Цікаво по темі: Рейтинг кращих термозахисних засобів для волосся
Стосовно розчісування. Завжди роби це дбайливо, не поспішай та не смикай пасма гребінцем. Попередньо розділи волосся та розчісуй кожне пасмо окремо, починаючи з кінчиків. Якщо воно заплуталось, то використовуй спеціальні засоби, наприклад спрей-кондиціонер або есенцію. Щоб волосся менше випадало, підбери м’яку щітку або гребінець з гнучкими не металевими щетинками.
Цікаво по темі: Як вибрати щітку для догляду і укладання волосся
Існує багато засобів, які допомагають розв’язати проблему випадіння волосся: шампуні, олії, маски та ін. Ти можеш купити їх або приготувати вдома. Лови декілька корисних рецептів!
Вона живить слабке волосся, робить шовковистим та густим. Отже, підготуй наступне:
Змішай всі компоненти та легкими масажними рухами нанеси на шкіру голови. Почекай 1 годину та змивай теплою водою.
Цікаво по темі: Маски для волосся в домашніх умовах
При випадінні волосся допомагає ополіскувати його відваром кропиви. Тобі знадобиться 1 ст.л свіжих або сушених листочків. Залий їх 3 стаканами кип’ятку і тримай на вогні 10 хвилин. Дай настоянці охолонути, проціди її в 1 л теплої води та ополіскуй нею волосся.
Кожна олія має певні властивості та вітамінний комплекс. Тому при виборі спирайся на індивідуальні потреби. Найпопулярнішою є реп’яхова олія, що сприяє зміцненню та добре стимулює ріст волосся. Олія чорного кмину містить бета-картоин, жирні кислоти та флавоноїди, які допомагають позбутись подразнень, лупи та відновлюють. Гірчична олія покращує кровообіг та помітно стимулює ріст. Пам’ятай, що олійки можна тримати в середньому від 30 до 90 хвилин.
Отже, зміцнити волосся можна багатьма способами, головне, виявити причини випадіння та прийняти максимально ефективне рішення. Пиши в коментарях, як ти борешся з подібною проблемою. Твій досвід обов’язково допоможе іншим!
Читай також:
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Роблю маски з нефарбуючої хни раз на 1-2тижні. Зміцнюють , фактура волосся після маски інакша на дотик
Цiкаво, як позбутись стресу в такий час!… -_-
Нещодавно додала до основного догляду пілінг для шкіри голови, – чудова річ.