15 000 порцій обідів для поранених бійців   

162 дні без вихідних та понад 15 000 порцій комплексних обідів для поранених бійців. 

Час читання: 1 хвилина та чашка кави ☕

Мене звати Ліля. Мені 63 роки, і я вже 6 років на пенсії. Усе життя я працювала кухарем у сфері громадського харчування. Мені здається, що готувати це моє покликання, і я дуже люблю свою професію. Не буду скромною мені це дійсно дуже добре вдається. 

Лілія готує обід бійцям

З початку війни виникла гостра потреба щось робити, хотілося чимось допомогти нашій країні. Зрозуміло, що передусім я почала робити те, що найкраще вмію. Я почала готувати обіди вдома та відвозити їх до волонтерських центрів. 

Поділись своєю історією у соцмережах

За кілька днів я дізналася, що в ТОВ «РУШ» є ресторан, який щодня готує комплексні обіди й передає до дніпровської лікарні ім. Мечникова для військових. Про це мені розповіла моя дочка Юлія, яка працює в центральному офісі EVA. 

Я попросила її дізнатися, чи потрібні там вільні руки для допомоги в подібній роботі. На моє щастя, виявилося, що так. 

Лілія та її онука Анастасія

Я пішла в цех і дуже скоро, з огляду на мій досвід, мене повноцінно залучили до процесу приготування щоденного меню для допомоги пораненим солдатам. Щодня без вихідних ми готуємо та передаємо 120–150 порцій смачних та корисних страв. 

Згодом до допомоги долучилася моя 19-річна онука Анастасія. Тепер ми працюємо разом, і це для мене окрема радість. 

Щоранку я ходжу сюди як на роботу ось уже 162 дні абсолютно безоплатно та вдячна долі, що можу зробити свій внесок у наближення Перемоги нашої Країни. 

Слава Україні! 

 

Цікаве від EVA Blog:

5 Вересня / 2022 Історії Дякую

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *