Мати руде волосся — це вже суперсила. І неважливо, чи натуральне сонце у твоїх пасмах, чи це майстерність колориста. Проте у мідного відтінку свій характер, і хоч йому «пасує» багато кольорів, все-таки є винятки.
У цій статті будемо говорити не про техніки нанесення макіяжу, а про відтінки, які дадуть змогу створювати гармонійні образи до будь-якого приводу. Давай разом розберемося, які кольори найкраще підкреслюють природну магію рудого волосся.
Цікаво на тему: 6 помилок у макіяжі, які додають віку
Рудоволосі дівчата виглядають дуже незвично і моментально привертають до себе увагу. Порцелянова шкіра, розсип веснянок і пасма сонячних відтінків — такий образ сьогодні не часто зустрінеш. Тому одне з головних завдань макіяжу для такої зовнішності — підкреслення природної краси, щоб декоративна косметика не конкурувала з чарівністю, якою обдарувала природа. Утім, навіть якщо секрет твого кольору волосся криється в тюбику фарби, це правило залишається актуальним.
Рудий колір волосся буває дуже різним — від медово-золотистого до насиченого коричневого з мідним відливом. А залежно від відтінку локонів ідеальна колірна палітра в макіяжі буде відрізнятися. Тут не обов’язково розуміти «сезонні» кольоротипи, використовувати коло Іттена або довго розбиратися в інших модних б’юті-формулах. Досить запам’ятати одну просту пораду візажистів — що світліший колір волосся і менш контрастна зовнішність, то повітрянішими та «легшими» мають бути відтінки в макіяжі. І навпаки — якщо пасма вогненно-руді й при цьому темні очі, гармонійніший вигляд матимуть більш насичені кольори.
Цікаво на тему: Тема від читачів: за що ми платимо, обираючи люксову декоративну косметику?
Ще один цікавий хід — міксувати в одному макіяжі теплі та холодні відтінки. Наприклад, ніжно-рожеві рум’яна в поєднанні з персиковою помадою і рудим волоссям матимуть чудовий вигляд разом. А ще можна робити макіяж у протилежному підтоні. Наприклад, власницям «теплих» рудих пасом гарно буде з мейкапом у рожевих тонах, а запилено-рудих — теракотових і персикових. Цей лайфхак дозволяє «вирівняти» образ, пом’якшуючи природні холодні відтінки в зовнішності або приглушуючи насичені теплі.
А тепер давай докладніше розглянемо найкращі кольори для рудоволосих красунь у різних декоративних засобах.
Руденькі від природи зазвичай мають тонку порцелянову шкіру, часто прикрашену милим ластовинням. І у цьому разі найкраще підійдуть найсвітліші відтінки тональних засобів.
Цікаво на тему: 7 інструментів для нанесення тону: особливості та який вибрати?
При цьому щільність тональника можна вибирати залежно від того, якого ефекту ти хочеш досягти. Віддаєш перевагу натуральному макіяжу — обирай тон з легким або середнім ступенем покриття. А якщо хочеш отримати ефект full coverage (або тебе бентежить ластовиння), тоді щільні продукти та тональні стіки — твій вибір. До речі, якщо на шкірі є почервоніння або вона сама по собі має рожево-червоний підтон, щоб вирівняти колір, можна використовувати зелений праймер, що коригує червоний пігмент. Або вибрати тон, в якому присутній зеленувато-оливковий відтінок.
Рекомендовані продукти:
- Легкий тон Patricia Ledo Collection Gradient SPF 50 у відтінку 01.
- СС-крем з корекцією почервоніння Erborian СС Red Correct.
- Щільний і стійкий Lumene Blur 16H Longwear Foundation SPF15 у відтінку Light Ivory.
- Коригувальна база із зеленим підтоном Missai Natural Skin Redness Corrector SPF 30.
Техніка контурингу в макіяжі — це найкраще, що можна придумати для підкреслення виразності рис обличчя. І тут від правильного вибору косметики залежить багато чого. Більшості руденьких найкраще підійдуть світлі пильно-сірі продукти для контурингу, а також медові відтінки бронзерів. Рум’яна теж варто обирати неяскравих кольорів — ніжний рожевий, персиковий або навіть пісочно-бежевий.
Для контрастніших дівчат засоби для обличчя можуть бути більш насиченими. Золотисто-мідні бронзери, рум’яна в лососевих, коралових, теракотових і навіть ягідних відтінках відмінно поєднуватимуться з темно-рудим волоссям і карими очима.
Рекомендовані продукти:
- Sheglam Sun Sculpt Liquid Contour — кремовий скульптор у красивому відтінку Stone.
- Сатиновий бронзер Paese Selfglow Bronzing Puder у двох кольорах.
- Рум’яна в стіку Patricia Ledo Queen Collection Blush Stick з пензлем.
- Рідкі рум’яна L’Oreal Lumi Le Liquid Blush у нейтрально-рожевому відтінку 625.
Насичені чорні брови не пасують нікому. При чому не тільки руденьким, а й пекучим брюнеткам. Особливість макіяжу брів можна звести до однієї простої та ефективної формули — відтінок декоративної косметики (і не важливо, який саме — олівця, тіней або тінта) в ідеалі має бути на 1 тон темнішим за колір волосся. Але тут також важливо враховувати й підтон. Найкращий вигляд мають брови холодного або нейтрального відтінку, навіть якщо колір волосся теплий. Тому беремо до уваги не тільки глибину кольору, а і його «температуру».
Рекомендовані продукти:
- Гель для брів у тауповому відтінку Kodi Waterproof Eyebrow Color Gel.
- Мусовий гель Maybelline Superfluff Brow Mousse в нейтральному кольорі Medium Brown.
- М’який професійний олівець Benefit Precisely My Brow.
- NYX Precision Brow Pencil — «холодний» коричневий олівець зі щіточкою.
Ну що, переходимо до акцентних зон? Якщо говорити глобально, то однозначних табу в макіяжі очей у власниць розкішного рудого волосся немає. Ну, хіба що глибокі чорні смокі з минулого . Але тут важливо пам’ятати про дві речі — контрастність зовнішності та час/привід, для якого створюється макіяж.
Цікаво на тему: Як перетворити денний макіяж на вечірній з мінімумом косметики
Для денних образів краще підійдуть м’які та ніжні кольори тіней — уся нюдова палітра (пісочні, пильно-або рудувато-коричневі, шампань, світло-рожеві та персикові відтінки), світло-сірі, ніжні сріблясті та золотисті, з легким блакитним або зеленим підтоном. Підводку на кожен день краще обирати не чорну — сіра і коричнева в повсякденному макіяжі матиме м’якший вигляд. Туш, до речі, теж можна використовувати коричневу або кольору бургунді — вона виділить погляд, але матиме природніший вигляд.
У макіяжі «на вихід» вже можна додати сміливості. Як мінімум, поглибити палітру, а як максимум – «приручити» більш яскраві кольори. Синій, зелений, фіолетовий, бордо особливо гарний вигляд мають, якщо волосся й очі темні. У вечірніх образах навіть світленьким рудим дівчатам можна сміливо використовувати чорну туш і підводку, або додати креативності, обираючи сміливі кольори.
Єдиний нюанс — варто бути обережнішими з відтінками, що повторюють колір очей. До карих це не стосується — макіяж у коричневій гамі пасує будь-якій зовнішності. А ось власницям зелених, сірих і блакитних очей варто обирати відтінки, які не будуть конкурувати з ними — чи то темніші, чи світліші, чи то в іншій палітрі.
Рекомендовані продукти:
- Коричнева туш на кожен день Heimish Dailism Smudge Stop Mascara з ефектом підкручування.
- Олівець-підводка Shiseido Micro liner Ink у сірому відтінку.
- Нейтральна нюдова палітра тіней Eveline Look Up But Why Not?.
- Lancome Hypnose Palette 17 Bronze Absolu — палетка в золотисто-бронзовій гамі.
У виборі засобів для губ у руденьких теж практично немає обмежень. Рожеві, ніжні коричневі та персикові нюдові помади, більш насичені цегляні та теракотові, відтінки фуксії та dusty rose, і, звісно ж, стильні червоні — від класики до тепліших інтерпретацій. Єдині кольори під питанням — надмірно темні (глибокі коричневі та винні), креативні (морквяні) і холодні (наприклад, відтінки сливового).
Рекомендовані продукти:
- Essence Hydrating Nude Lipstick 301 Romantic — ідеальний нюд на кожен день.
- Персикова помада-тинт Patricia Ledo Trend Color Tint 02.
- Сяйливий блиск для губ у блідо-червоному кольорі Kiko Milano 3D Hydra.
- Соковита червона вінілова помада Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick.
А наостанок підгляньмо, як підкреслюють свою зовнішність популярні жінки. Звісно, на килимових доріжках селебріті часто носять яскравий вечірній макіяж, але в нашій добірці ти знайдеш і повсякденні варіанти.
Цікаво на тему: Стильний макіяж для блакитнооких блондинок на прикладі Марго Роббі
Найпопулярніша володарка рудого волосся Голлівуду часто користується правилом — що яскравіший її образ, то світліші відтінки в макіяжі. Але попри це, Джессіка Честейн завжди виділяє очі акуратною стрілочкою і часто використовує матові або шимерні тіні нейтральних кольорів. А помади любить різні — від ніжних нюдових до насичено-рожевих і, звичайно ж, червоної.
Однією з фішок володарки двох «Оскарів» у макіяжі стала темна підводка війкового краю, мінімум туші, легкий рум’янець і помада, яка до цього «набору» пасує абсолютно будь-яка — від ніжно-рожевої до яскраво-червоної в стилі femme fatale. У такому образі її можна побачити не тільки на заходах, але навіть на комерційних фото.
Зірка «Гри престолів» періодично з’являється на публіці з макіяжем з акцентом на очі. Їй безперечно личить цей образ — такий яскравий і навіть зухвалий. Хоча і нюдові мейки Софі теж дуже личать.
Взагалі макіяж — це про самовираження, а не обмеження. Будь-яку зовнішність можна «подружити» з абсолютно будь-яким кольором, якщо підібрати правильний відтінок, який буде прикрашати, а не перетягувати увагу на себе.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні