Відтоді як корейська косметика і правила догляду за шкірою практично захопили beauty-світ, ми часто чуємо про двоетапне очищення обличчя. Цей тренд хвацько підхопили соцмережі й сьогодні без нього багато хто вже не уявляє свою рутину.
Але як зрозуміти, що дає двоетапне очищення і чи потрібне воно тобі? Розберімось, що це за процедура, з яких кроків складається і яка косметика для цього знадобиться, якому типу шкіри буде корисна, а в яких випадках без неї не обійтися.
Цікаво на тему: Сухе вмивання: що це за техніка і чи варто її спробувати
Виходячи з назви, легко здогадатися, що під цим поняттям ховається очищення шкіри обличчя, яке складається з двох етапів. Але це не зовсім так, як, наприклад, у митті голови, коли ми волосся промиваємо двічі одним і тим самим шампунем — для цього знадобляться різні продукти. Подивімось, які та в який момент, а також як відбувається сама процедура.
Крок 1. Використання очищувального засобу на основі олій — гідрофільної оліїки або бальзаму. Наноситься продукт на суху шкіру (і навіть поверх макіяжу) і обличчя масажується легкими рухами протягом 30-60 секунд. Потім потрібно намочити руки й продовжити легкий «масаж» шкіри. Під час контакту з водою олійний продукт починає емульгуватися і перетворюється на ніжне молочко або емульсію. Після цього гідрофільний засіб з легкістю змивається водою практично без залишку, розчиняючи та «забираючи з собою» забруднення, себум і декоративні продукти.
Рекомендовані товари для кроку №1:
- Dr.Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil – корейська олія для вмивання з пробіотиками.
- Гідрофільний бальзам anti-age Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm з колагеном і екстрактом водоростей.
- Clarins Total Cleansing Oil з екстрактом меліси та насіння морінги.
- Бюджетне масло Mr.Scrubber Wash Me Gently з натуральним складом.
Крок 2. Повторне вмивання за допомогою засобів на водній основі — пінки або гелю. Цей етап потрібен для того, щоб остаточно змити всі забруднення і/або залишки макіяжу. Важливо, щоб гель або пінка для вмивання були підібрані за типом шкіри й не вимивали «до скрипу», щоб не порушувати природний ліпідний бар’єр, який відповідає за наш шкірний імунітет.
Рекомендовані товари для кроку №2:
- La Roche-Posay Effaclar+М — ніжний мусовий гель для очищення проблемної шкіри.
- Пінка з рисовою пудрою для вмивання і делікатного пілінгу Mizon Rice Real Cleansing Foam.
- ABOUT face Anti-Pollution – мус-оксамит з дозатором у вигляді троянди.
- Для чутливої та реактивної шкіри — пінка Medik8 Calmwise Soothing Cleanser.
Секрет двоетапного вмивання криється в глибшому й ефективнішому очищенні шкіри. Як додавання олійної «вмивалки» цьому сприяє? Все просто — ліпіди (тобто, жири) розчиняються в ліпідах. Саме тому гідрофільні засоби під час контакту з себумом «зв’язують» його і видаляють краще, ніж продукти для вмивання на водній основі.
Згадай, наприклад, як непросто відмити руки, якщо під час готування на них потрапляє будь-яка рослинна олія — намилювати їх потрібно щонайменше пару-трійку разів. І можна уявити, як гель або пінка для вмивання самотужки намагаються з першого разу добре видалити шкірне сало з обличчя. А ось гідрофільна олія з цим впорається відмінно.
Цікаво на тему: Домашній догляд за чутливою і схильною до алергії шкірою
Завдяки своїм властивостям продукти на олійній основі також дають змогу чудово очищати шкіру від санскріну, а ще вони підходять для демакіяжу, навіть якщо тобі потрібно зняти суперстійкі засоби! Комбінація з міцелярної води та пінки для вмивання не дадуть такого результату, особливо якщо ти використовуєш щільні або силіконові текстури (праймер або тон, наприклад).
«Побічний» ефект від використання олій для вмивання — зменшення висипань і видимості чорних цяток, оскільки по суті вони є сальними пробками. Як результат — чистіша і здоровіша шкіра, що особливо актуально для тих, кому дошкуляють прищі та інші неприємності.
Як бачиш, переваг у цієї процедури дійсно багато. Але чи всім вона потрібна? Подивімося, в яких випадках двоетапне очищення буде найбільш актуальним:
Цікаво на тему: 5 способів розпарити обличчя в домашніх умовах
Власницям сухої або нормальної шкіри переходити на двоетапне вмивання зовсім не обов’язково. Однак під час використання декоративної косметики або сонцезахисних засобів зайвим точно не буде. Але для повсякденного використання цілком собі можна обійтися улюбленим «водним» продуктом — його буде достатньо.
А ти використовуєш двоетапне очищення у своїй рутині? Якщо так, то розкажи, як змінилася твоя шкіра, якщо зміни таки відбулися, і які продукти для цього використовуєш.
Читай також:
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Корисна та дуже цікава стаття 🙌🏻Взяла на замітку такий двоетапний догляд за шкірою.👌🏻Спасибі,що завжди радуєте корисною інформацією .💚😘