Кажучи про натуральну косметику, просто неможливо не згадати гідролати. Це органічні косметичні засоби 🌿, які інакше називають «квітковою водою». Попри те, що складаються вони здебільшого з одного інгредієнта, гідролати — багатофункціональні beauty-продукти, які можна використовувати по-різному. Тож сьогодні поговоримо про те, у чому полягає особливість цих засобів, як вони можуть робити нашу шкіру кращою та якими способами їх можна застосовувати.
Цікаво на тему: Весна в місті: косметика з екстрактами квітів
По суті, гідролат — це натуральний дистилят із квітів, рослин, а також фруктів і ягід. Під впливом пари з органічної сировини (наприклад, лаванди, шавлії, жасмину, смородини) «витягуються» всі корисні елементи, які осідають у конденсаторі у вигляді рідини. Якщо в рослині є багато олій, то дистилят виходить двофазним, що складається з водної та ефіроолійної основи. Олію з отриманої рідини «знімають», як вершки з молока, оскільки в чистому вигляді вона небезпечна для шкіри. У результаті ми отримуємо органічний засіб, в якому містяться водорозчинні корисні компоненти з легким натуральним ароматом і вмістом невеликого відсотка ефірних олій.
Гідролати за визначенням є натуральним косметичним продуктом. Залежно від того, з якої рослини його виробляли, цей засіб може зволожувати, загоювати та заспокоювати, допомагати в боротьбі з акне і пігментацією, освітлювати та, звичайно ж, тонізувати шкіру. У догляді гідролатами часто замінюють тоніки, адже їхня дія дуже схожа. Але є одна важлива відмінність — перші зазвичай монокомпонентні та повністю складаються з натуральної сировини, а до складу других додають інгредієнти різного походження та консерванти, щоб засіб міг довше зберігати свої властивості.
Цікаво на тему: Натуральна косметика: як підібрати ту, що дійсно працює?
До речі, сьогодні гідролати використовують не тільки як самостійний засіб для обличчя, на їхній основі створюють й іншу косметику — лосьйони, есенції, креми, сироватки, пілінги, а також їх додають до догляду за волоссям і тілом. Це дає змогу посилити користь активних інгредієнтів і, як результат, зробити продукти ефективнішими.
Рекомендовані засоби:
- Крем для шкіри навколо очей Soraya Lavender Essence з гідролатом лаванди та скваланом.
- Сироватка Sue з трояндовою водою і гіалуроновою кислотою для зволоження і відновлення.
- Пінка-пілінг Apis Natural Cosmetics Ideal Balance Enzymatic Peeling Foam з гідролатом зеленого чаю, саліциловою кислотою і пантенолом для ідеальної гладкості шкіри.
Отже, гідролати виготовляються практично з будь-яких квітів, трав, ягід і фруктів, а це значить, що вони можуть чинити на шкірі різну дію. Розберімось, як вибрати засіб залежно від твоїх потреб.
Цікаво на тему: Як доглядати за шкірою: особливості в 20+, 30+, 40+, 50+
Для зволоження шкіри допоможуть продукти на основі троянди та опунції, а для догляду за волоссям можна використовувати засоби з усьми, кропиви та петрушки. Вони сприятливо впливають і на локони, і на шкіру голови, допомагаючи позбутися лущення і лупи, зміцнити волосся і стимулювати його ріст.
Рекомендовані засоби:
- Najel Hydrolat Orange Blossom з квітів апельсина для всіх типів шкіри, включно з чутливою.
- Для проблемної шкіри — Venita Bio Natural Care Witch Hazel Hydrolate з гамамелісу.
- Apis Natural Rosacea-Stop Soothing Damascus Rose Hydrolate , створений на основі дамаської троянди, допомагає в боротьбі з розацеа і чинить заспокійливу дію.
Якими способами можна застосовувати гідролати у своїй рутині? Насправді це не тільки натуральна альтернатива тоніка. І ти напевно здивуєшся, для чого ще його можна використовувати.
Цікаво на тему: ТОП 5 масок для зволоження шкіри обличчя
Як бачиш, засіб один, а варіантів його застосування — безліч. І все це з позначкою «Organic».
А ти вже користуєшся гідролатами у своєму догляді? Поділися з нами своїми враженнями в коментарях. І, як завжди, якщо стаття була для тебе пізнавальною, не забудь тапнути на сердечко. 🙃
Читай також:
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні