Холоди та морози не страшні! Які активи мають бути присутніми у твоєму догляді

Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань. Те, що ти використовувала влітку і восени, пора прибирати з полиці, виставляючи зовсім інші засоби з особливими активними компонентами. Поговорімо про те, на які компоненти у складі варто звернути увагу під час вибору зимових доглядових засобів.

догляд

Цікаво на тему: Коли варто чекати результатів після введення активів?

Що переживає шкіра взимку?

Зима – дуже складний час для твоєї шкіри. Колючі вітри, сухе морозне повітря, сніг і крижаний дощ прямо в обличчя призводять до втоми та в’янення шкіри. І здається, що, прибігаючи додому можна хоч трохи видихнути, але не тут-то було! Опалювальні прилади пересушують повітря в будинку, і не варто випускати з уваги перепад температур, адже з -100 різко залітаючи в +45, ризикуємо отримати тріснуте обличчя🤭 жартую, але посил, я думаю, зрозумілий.

Що переживає шкіра взимку

Всі ці негативні фактори призводять до таких негативних наслідків, як:

  • постійні лущення;
  • неприємні почервоніння;
  • сухість, стягнутість унаслідок зневоднення;
  • шкіра стає тьмяною;
  • свербіж завдає божевільного дискомфорту;
  • висипання, подразнення і запалення.

Instagram_Blog_01

Чому так відбувається, якщо дивитися з погляду біологічних процесів організму? Холод і сухе повітря знижують вироблення шкірного сала, оскільки сальні залози та пори з’їдаються і категорично відмовляються виконувати свої функції належним чином.

У момент порушення роботи однієї системи, виходять з ладу і всі інші. Тому через недопрацювання шкірного сала порушується бар’єрна функція, а отже, шкіра легко і просто запалюється, подразнюється. Власницям комбінованої та жирної шкіри варто приготуватися до компенсаторної активізації сальних залоз, через що шкіра може здаватися жирнішою і саме в Т-зоні.

Що переживає шкіра взимку

Себум виконує не тільки функцію зволоження, а й захисну. Зниження його вироблення призводить до вразливості шкіри, її атакують бактерії, підвищуючи ризик утворення акне та інших запалень.

Усі кліматичні неприємності та зміни в організмі вимагають підтримки ззовні. І це твоє пряме завдання полягає в тому, щоб знайти такі засоби, які допоможуть шкірі пережити зиму і залишитися доглянутою, сяйливою, просто чудовою!

Цікаво на тему: Догляд за чутливою шкірою в холодну пору року

Які компоненти вводимо в зимовий догляд?

Головними характеристиками, якими повинні володіти косметичні засоби взимку, – це живлення і регенерація. Щоб досягти бажаного ефекту, необхідно звертати увагу на такі компоненти в складі:

  1. Олії – ши, арганова, жожоба, оливкова або мигдальна. У складі натуральних олій є всі необхідні елементи, які необхідні для утримання вологи, створення захисного шару від холодного вітру, заспокоєння шкірного покриву. Але уважно підходь до вибору олій, оскільки деякі з них мають високу комедогенність і можуть спровокувати утворення висипань.
  2. Пантенол і алантоїн – активи, які спрямовані на заспокоєння і регенерацію шкіри обличчя.
  3. Цераміди – запобігають шкідливому впливу зовнішніх факторів і втраті вологи, допомагають шкірі швидше відновлювати свій захисний бар’єр.
  4. А, С, вітамін Е – вітаміни, які сміливо можна назвати головними антиоксидантами, здатними нейтралізувати вільні радикали. У результаті їх введення у свій догляд, шкіра обличчя стане рівною, сяятиме здоров’ям.
  5. Гіалуронова кислота – актив, який краще за інших підходить для зволоження, м’якості та гладкості шкіри.
  6. Пептиди – стимулятор вироблення колагену, відповідає за еластичність та пружність шкіри.
  7. Парафін – відповідає за утворення захисного шару. Але не поспішай його вводити у свій догляд, оскільки парафін вважається камедогенним активом, тому потребує консультації з косметологом чи дерматологом.
  8. Ніацинамід – елемент, який працює з текстурою шкіри, знижує почервоніння та подразнення.

Будь-який косметичний засіб має бути підібраний з урахуванням особливостей та типу шкіри. Тому я рекомендувала б проконсультуватися з фахівцем, щоб не помилитися у виборі та отримати дійсно ефективний зимовий догляд.

Які компоненти вводимо в зимовий догляд

Догляд за обличчям

Недостатньо просто підібрати засоби, важливо знати, як правильно доглядати шкіру обличчя взимку. Формула комплексного догляду проста і має бути відома тобі практично з пелюшок: очищення, тонізування, зволоження. У зимовий період необхідно додати живлення та захист.

Догляд за обличчям

Очищення можна організувати за допомогою мусу, міцелярної води або пінки. Вибір за тобою, тут все залежить від того, який засіб тобі зручніше у використанні. Тонізування необхідне для того, щоб відновити ph-баланс. Двічі на день за допомогою спонжика акуратно протираєш обличчя, допомагаючи йому відновитися після важкого дня або прокинеться від сну.

Перед зволоженням необхідно нанести на обличчя сироватку або есенцію, до складу якої входять олія, жирні кислоти, вітаміни. Після чого приходить черга зволожувальних кремів. Активні компоненти забезпечать інтенсивне зволоження та утворення захисної плівки.

Рекомендовані товари:

  • Зволожуючий гель для очищення обличчя Tink Moisturizing Cleansing Gel колаген та гіалуронова кислота
  • Відновлююча емульсія для обличчя Cell Fusion C Ceramide з церамідами
  • Крем для обличчя Eyenlip Peptide P8 Cream з пептидами
  • Денний крем для обличчя Lapush Face Cream Day Care для жирної шкіри, з цинком PCA та ніацинамідом
  • Міцелярна вода для обличчя, очей та губ Just Kawaii для всіх типів шкіри

Тіло, руки, ноги

Окрім обличчя, у нас із тобою є ще й інші частини тіла. Не можна доглядати взимку тільки його, нехтуючи тілом, руками та ногами. Тому коротко розповім про основні правила догляду у зимовий період.

Руки

Руки

Агресивна дія холодного повітря на руки провокує тріщини, сухість та стягнутість. Якщо не доглядати шкіру рук, мікротріщини можуть перетворитися на дуже хворі, глибокі тріщини, практично до крові. Ще вчора свіжий манікюр, сьогодні вже перетворився на “петрушку” на кутикулах та шкірі навколо нігтів. Тому, щоб не відчувати біль і дискомфорт, краще виконувати кілька простих правил:

  1. Рукавички обов’язковий аксесуар і не тільки на вулиці, а й удома, щоб побутова хімія вкотре не агресувала на шкіру.
  2. Миття тільки в холодній або теплій воді, навіть у тих випадках, коли ти повернулася з морозу і дуже хочеться зігріти руки в гарячій воді. Перепад температур призведе до утворення подразнень, сухості не лише на шкірі, а й нігтях.
  3. Натуральне мило, яке утримуватиме і насичуватиме вологою шкіру.
  4. Поживний, а не зволожувальний крем. Зволожувальні засоби не допоможуть наситити шкіру настільки глибоко, як це зробить харчування.

Ну і звичайно, маски. Процедури зроблять шкіру м’якою, гладкою, пружною, допоможуть захистити від колючого холоду.

Цікаво на тему: 16 ефективних антицелюлітних продуктів для тіла твоєї мрії

Ноги

З легких босоніжок та кросівок, ми перевзуємося у важкі черевики та чоботи. Набряклість та тяжкість стають спонсором кожного вечора. Щоб полегшити ніжкам долю та допомогти їм пережити складний період, необхідно виконувати кілька простих правил. Першим стане крем з ефектом розслаблення, який допомагає знімати набряклість.

Ноги

Найкращим активом у зимовий період для ніг завжди була і залишиться назавжди сечовина. Компонент має просто чарівну дію на стопи. Регулярне використання засобів із сечовиною зробить шкіру гладкою, позбавить від тріщин, натоптишів. А щоб закріпити ефект, роби ванни з ефірними оліями. Це найкраща процедура у світі для ніжок, ефект якої ти відчуєш після першого застосування.

Тіло

Сухість тіла взимку – класика жанру. Все свербить, лущиться, стягує. З цим потрібно боротися та починати з раціону. Їсти все, що збагачено антиоксидантами та вітамінами: цитрусові, червона капуста, буряк, морква, гарбуз, жирна рибка.

Щоб не страждати від статичної напруги, намагайся не носити синтетику. Натуральна шерсть, льон, бавовна допоможуть усунути статику не лише від шкіри тіла, а й від волосся. Зволожувач повітря допоможе змінити якість життя у будинку, знижуючи дискомфорт від пересушеного побутовими обігрівачами повітря.

Тіло

Живлення двічі на день – це обов’язкова процедура. Після душу приділяй увагу кожній клітинці свого тіла, живлячи спеціальними кремами та лосьйонами. Цей ритуал має дуже багато переваг, і жодного недоліку. Дивись, крім живлення, ти робиш масаж тіла, смачно пахнеш, створюєш неперевершений настрій і вся така сповнена любові до себе йдеш жити це життя! Ну чи спати..🙂

Рекомендовані товари:

Холодний період можна пережити комфортно, легко і просто, і тобі навіть не доведеться докладати зусиль. Тому, проведи роботу, і постав на полички у ванній і на тумбочку в спальні нові креми, лосьйони та сироватки, які допоможуть тобі доглядати за собою в зимовий період правильно.

 

Читайте також:

21 Листопада / 2024 Гайд на тему

Коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Олена

    Це дійсно важлива стаття бо в цьому сезоні, особливо для мене, дуже актуально)))

  2. Уляна

    Мені ще дуже подобається вазелін в якості захисного крему

  3. Даша

    Для рук чудова штука це парафін, користуюся другу зиму) а якщо використовувати крем для рук щовечора перед сном, то руки тріскатися не будуть 🫶

  4. Даша

    Для рук ще цікава тема парафін, купила і буду пробувати))

Рекомендовані статті
0-ТОП-8-олій-для-душу
24 Червня / 2024 Догляд за тілом
Як позбутися розтяжок або запобігти їх появі
15 Вересня / 2022 Догляд за тілом