Відлюдник Таро: значення та поєднання карти

Дев’ятий Старший Аркан — Відлюдник. Розшифровка цієї ворожильної карти зазвичай пов’язана з усамітненням, якому не варто дозволяти перетворитись на самотність. Людям з 9 арканом по даті народження важливо багато рефлексувати, розвивати духовну сферу, усвідомлювати свій досвід, щоб поділитися ним з іншими. Тлумачення карти часто пов’язані з внутрішнім світом та знаннями. А як Відлюдник впливає на характеристику людини, що народилась під цим арканом? Дізнайся прямо зараз!

Час читання: 6 хвилин та чашка чаю ☕

статья доступна на русском языке

Аркан Відлюдник: дизайн карти Таро

В залежності від теми передбачення та питання, на яке робиш розклад, можна використовувати різні колоди ворожильних карт Таро. Вони й дизайном, і розшифровкою значень підкреслять необхідні аспекти чи то про почуття чоловіка, чи то про твої внутрішні конфлікти, чи навіть страхи, які маєш.

1-Аркан-Відлюдник-дизайн-карти-Таро

В Таро Райдера Уейта ти побачиш досить класичний варіант. На цій ворожильній карті зображена висока чоловіча постать в балахоні з капюшоном. Він дивиться згори вниз, в одній руці має посох, в іншій – ліхтар. Освітлює шлях і собі, й іншим.

Таро Світлого Провидця зображає Відлюдника як дівчину, що сидить на скелі. Через гру світла, яка затінила частину гірської вершини, здається, що героїня карти парить у повітрі. По скелі повз неї проходить дорога зі сходами, що ведуть кудись в бік. Біля руки дівчини коло зі світла, можливо від місяця, але здається, що від неї. Складається відчуття, що вона сама джерело світла й знаходиться понад ситуацією.

У Таро Шаленого Місяця на карті Відлюдника побачиш голу постать, що сидить у ніші біля вікна і намагається закритись руками. Поруч валяється риба. Персонаж карти ніби прагне сховатись від інших, але при цьому підглядає, чи дивляться на його втечу. Хоче привернути увагу червоною помадою та червоним педикюром.

Цікаво на тему: Як підібрати парфум за знаком Зодіаку

На ворожильній карті Відлюдника у Таро 78 дверей знову бачимо чоловічу постать. На цей раз у пустелі чи посушливому скелястому районі. Він відвернувся від істоти, що схожа на жінку-джина, яка пропонує в дар кошик фруктів. Але Відлюдник явно не погоджується на пропозицію, що може мати тлумачення “відмова від дарів вищих сил”.

Незвичний образ Відлюдника у Таро Манара. Колода досить відверта та еротична. ЇЇ часто використовують у передбаченнях про стосунки, щоб дізнатись почуття чоловіка та тлумачити свої власні. Хоч у Таро Манара аркани переважно в образах жінок, Відлюдник відрізняється. На ворожильній карті зображений перевертень, що сидить біля озера, за яким видно гори та небо, що палає.  Під час ворожіння на цій колоді Відлюдник розповідає, що людина відчуває глибоку самотність та тягар комплексів. Світ не приймає її такою, як є.

Шукай EVA Blog в Instagram

Тож маленький підсумок, що розповість Відлюдник з різних колод при розшифровці розкладів:

 • у 78 дверей підкреслює важливість не відмовлятися від дарів зверху;
 • в Таро Манара вказує на складність ситуації, коли самотність перетворюється на відчуженість та озлобленість;
 • у Райдера Уейта – важливість нести світло знань;
 • в Таро Світлого Провидця – необхідність бути вище ситуації.

Але для вірної розшифровки значення важливо також звертати увагу на поєднання з іншими картами.

Цікаво на тему: Чого чекати від 2024 року Дракона всім знакам Зодіака?

Загальна характеристика особистості з арканом Відлюдник

2-Загальна-характеристика-особистості-з-арканом-Відлюдник

Для людини з 9 Старшим Арканом Відлюдник по даті народження важливий духовний розвиток, пошук та розуміння власного я. Може свідомо відмовлятися від розваг, комфорту та радощів на період, коли треба щось обдумати чи усвідомити. Заради істини може відмовитись від матеріальних благ. Але варто бути обережним, щоб аскетизм не став самоціллю. Треба зважувати, чи дійсно позбавлення комфорту та обмеження себе варті цілі. Для людини з арканом Відлюдника є багато шляхів, і цілком можливо, що у варіанті без обмежень може чекати більш продуктивне та сприятливе рішення.

Характеристика людини з 9 Старшим Арканом вказує, що така особистість може настільки сильно занурюватись в улюблену справу, що припинить звертати увагу на зовнішній світ. Нерідко ігнорує потреби здоров’я через сподівання, що вони самі собою зникнуть, бо зараз нема на них часу.

Якщо це твоя карта дня народження, то головний фокус уваги має бути сконцентрованим на внутрішньому світі та реалізації своїх можливостей. Тобі потрібна аудиторія, щоб ділитись з нею знаннями.

Цікаво на тему: Сила Таро: значення та поєднання карти

Аркан Відлюдник у плюсі

3-Аркан-Відлюдник-у-плюсі

Характеристика людини з арканом Відлюдник — мудрець та порадник, досвід якого може стати орієнтиром для інших. Така особистість не метушиться, поруч з нею почуваєшся надійно та спокійно. Вміє і хороше, і погане сприймати як досвід. Любить накопичувати знання.

Для представників аркана Відлюдник важливе поняття власного Я. У всьому шукають, що відгукується саме їм. Багато рефлексують, розмірковують про своє місце та ставлення до подій у житті, щоб зробити висновки та на основі них рухатись далі. Цінують можливість побути наодинці, прислухатись до своїх думок.

Людина з арканом Відлюдник по даті народження прагне внутрішньої гармонії та спокою. Досить тверезо дивиться на життя. Індивідуаліст та філософ. Полюбляє розуміти себе та свої здібності. Вміє користуватися інтуїцією.

Якщо в тебе аркан Відлюдник у плюсі, то матеріальна та духовна сторони життя знаходитимуться у балансі. Ти готова до досягнень, прагнеш розширювати можливості.

Цікаво на тему: Позитивні афірмації на кожен день для жінок

Аркан Відлюдник у мінусі

4-Аркан-Відлюдник-у-мінусі

А от характеристика людини з арканом Відлюдника у перевернутому значенні вказує на те, що особистість може занадто віддалятися від світу, надмірно жорстко відкидати все, окрім своїх духовних пошуків.

Або навпаки, стає надто безвольною, щоб кудись рухатись, тож закривається у своєму коконі самотності. Стає занадто таємничою та закритою, відштовхує людей. Швидко змінює цілі та пріоритети, кожного дня нове хобі, але нічого не доводить до кінця.

Якщо аркан Відлюдник проявляється в перевернутому значенні, і його енергія в мінусі, імовірно, що ти не вмієш радіти оточенню, люди тебе гнітять. Сама не можеш приємними почуттями насолоджуватись, й іншим не даєш. Можеш ігнорувати потребу внутрішньої рефлексії та знайомства з собою. Опираєшся новому, боїшся та уникаєш змін.

Цікаво на тему: Як поставити себе на перше місце?

Естетика 9 аркана Відлюдник у зовнішності

5-Естетика-9-аркана-Відлюдник-у-зовнішності

Жінка з арканом Відлюдника зазвичай має різноманітні beauty-звички, полюбляє доглядові ритуали. Не боїться пробувати нове, але залишає для постійного використання лише те, що дійсно підходить.

За потреби знання та досвід допомагають підібрати дуже примітний образ, але особистість з арканом Відлюдник не потребує його постійно для самоствердження. Полюбляє зачіски з плетіннями та джгутами. Має схильність до творчості, що теж за бажанням підкреслює аксесуарами та стилем. Якщо це твій аркан по даті народження, тобі важливо спостерігати красу і довкола, і на собі.

Цікаво на тему: Як сформувати гардероб по архетипу?

Як проявляється в одязі

6-Як-проявляється-в-одязі

Щоб підкреслити естетику 9 аркана Відлюдник у зовнішності, зверни увагу на стиль “олд мані”. Також тобі пасуватиме зручний та лаконічний одяг, що має простий крій, але цікаві фактури.

Серед кольорів пріоритет за нюдовими відтінками від пісочного до коричневого, а також точно знайдеться місце чорному (підкреслює загадковість) та білому (акцентує на просвітленні).

У гардероб жінки з арканом Відлюдника чудово впишуться:

 • якісний трикотаж;
 • одяг з м’якими драпіруваннями та складками;
 • класичні брюки;
 • якісні пальта;
 • грубе масивне взуття;
 • місткі, але акуратні сумки.

Представниці 9 аркана Відлюдника не женуться за трендами. Вони багато рефлексують, що співзвучне їх баченню себе, а що не підходить. Мають хороший вибір прикрас, які швидко можуть додати виразності звичному буденному образу.

Цікаво на тему: Next level: що таке дрон-косметика і навіщо вона потрібна

Як проявляється у макіяжі

7-Як-проявляється-у-макіяжі

Особистість з 9 арканом знає, як гарно саме їй, вчить техніки макіяжу, дивиться майстер-класи. Вміє підкреслити естетику Відлюдника у зовнішності. Тренується робити макіяж швидко й красиво, хоча й не ходить весь час у бойовому розфарбуванні.

Обов’язково слідкує за термінами придатності косметики. Не накуповує забагато, але завжди вибирає якісне.

Майстерно опановує гру тіней, але макіяж використовує не кожного дня. Може зробити ламінування вій та брів, і вже почувати себе впевнено, доповнюючи образ лише легким блиском вдень або стійкою помадою для вечора у колі друзів. А ще полюбляє хайлайтером з зовсім легким сяянням додати обличчю відчуття, що воно світиться.

Рекомендовані товари від EVA Blog:

 • Багатофункціональна палетка Pupa Never Without , що містить хайлайтер, бронзер, рум’яна, пудру та кремовий коректор. Компактне рішення для твоєї косметички.
 • Матова помада Patricia Ledo Matte Nude зі стійкими пігментами, завдяки чому досить довго тримає контур та колір.
 • Туш Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast Curl Up подбає про підкручення вій та зробить їх візуальніше об’ємнішими.

Кохання, сумісність

8-Кохання,-сумісність

У передбаченнях на майбутнє про особисті стосунки або вагітність ворожильна карта Відлюдника може вказувати на складні моменти, тож важливо ретельно придивитись до поєднання з іншими арканами.

Люди, для яких Відлюдник – карта дня народження, можуть думати, що почуття не взаємні, свідомо відмовлятись від стосунків. Вони часто занадто обережні у коханні, мають складнощі з поєднанням особистого життя та інших сфер, зокрема фінансів, самореалізації, цілей та інтересів.

Серед представників аркана Відлюдника часто трапляються люди, що обирають не зв’язувати себе серйозними стосунками. Тут і запеклі одинаки, і Казанови, що постійно змінюють партнерів.

Коли енергія аркана Відлюдник у мінусі, у коханні людина може відчувати себе стримано й самотньо. Не вміє відкриватися, не довіряє почуттям чоловіка, складно щиро комусь довіритись та полюбити. У перевернутому значенні 9 аркан має багато внутрішніх блоків, що заважають будувати партнерські стосунки.

У розкладі на кохання ця ворожильна карта в прямому положенні часто вказує або на відчуття самотності у парі, або на потребу усамітнитись, подумати. В перевернутому положенні, навпаки, вона про можливість і потребу змін в особистому житті, вихід з раковини. Якщо випадає у поєднанні з Верховною Жрицею, може вказувати на щось приховане (зради, таємниці), пов’язане з жінкою.

Також у передбаченнях карта Відлюдника часто про кризу, яка тягне за собою зміни. І їх треба прийняти, щоб рухатись далі.

Цікаво на тему: Місце зустрічі: де шукати своє кохання?

Аркан Відлюдник: призначення

9-Аркан-Відлюдник-призначення

Людина з арканом Відлюдник чудово працює на самоті, коли є можливість відключитись від зовнішнього та повністю зануритись у проблему. Їй важливо мати ідею, заради якої докладатиме зусиль.

Інколи особистості з 9 арканом можуть відмовлятись від роботи за великі гроші, якщо її ціль їх не запалює. Якщо ж не визначились зі своїми пріоритетами, можуть довго бути в пошуках. Хоч і матимуть талант, але не реалізовуватимуть його.

Окрім того, Відлюдникам важливо ділитись знаннями, навчати інших. Це можна робити не лише в академічній сфері, а й за допомогою блогу.

Професії, які можуть зацікавити Відлюдника:

 • в науці: викладачі, дослідники, професори;
 • у навчанні: вчителі, коучі, психологи.

Якщо з арканом Відлюдника ти хочеш зайнятися бізнесом, він має бути невеликим і досить безпечним.

Цікаво на тему: 5 простих порад, як полюбити себе

Людям з 9 Старшим Арканом по даті народження важливо пропрацювати власні комплекси, упередження та внутрішні проблеми, щоб ті не підштовхували закритися від оточення. Якщо твоя карта Відлюдник, знайди баланс між соціальною активністю, яка дає тобі новий досвід та знання, й сфокусованістю на своїй цілі. Обидві сторони життя важливі для твого гармонійного розвитку. Давай людям бачити світло в тобі й відкривати для себе щось нове з його допомогою. Тобі важливо усвідомити свій досвід і не тримати думки при собі, а ділитись інсайтами та відкриттями з іншими.

Читайте також:

11 Грудня / 2023 Гороскопи

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *